Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

Tlapková patrola v Paláci Pardubice

News date: 18 března 2024

Odvážné tlapky míří do Paláce Pardubice v neděli 21. dubna. Připravujeme pro vás celodenní event Tlapková patrola!

  

Štěňátka Chase, Marshall, Rubble, Skye, Rocky a Zuma, která tvoří Tlapkovou patrolu, patří jednoznačně k nejoblíbenějším dětským hrdinům současnosti. V neděli 21. dubna se zde odehraje celodenní event na motivy slavné štěněčí pátrací party.

 

Společně s oblíbenými animáky mohou děti v Paláci Pardubice prožít den plný zábavy, soutěží a her. Jejich dovednosti prověří úkoly, připravené hrdinským týmem, přičemž mohu zabojovat o atraktivní ceny. Jelikož bude soutěží a úkolů připravena celá řada, zabaví se dětští návštěvníci opravdu na dlouho. Co konkrétně zde tedy bude na zájemce čekat?

 

V policejní zóně mohu zanechat své otisky prstů a prohlédnout si je s Chase přes lupu. Rubble dětem pomůže změnit se ve stavitele a vytvořit co nejvyšší věž z mega bloků. Společně s Rocky se seznámí s recyklací a opětovným využitím předmětů, kdy lze zdánlivě nepotřebné věci přeměnit v něco nového a užitečného. V zóně Adventure Bay zase na děti čeká program, založený na znalosti jmen postav z Tlapkové patroly. 

 

Kromě těchto úkolů a soutěží se děti mohou setkat a nechat vyfotit s Chasem a Marshallem, naučí se tančit, pochlubí se malířskými dovednostmi a naučí se také všechna důležitá čísla tísňových telefonních linek. 

 

Přijďte s celou rodinou a zažijte nezapomenutelný den plný tlapkového dobrodružství v neděli 21. dubna mezi 10:00-18:00 hod.

 

Těšíme se na vás!

 

Podmínky soutěže Tlapková patrola ke stažení zde.