Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

so: 09:00 - 21:00

en

DÁRKOVÉ POUKAZY

 

Hledáte pro své blízké, přátele či obchodní partnery pozornost, kterou jim vykouzlíte úsměv na tváři? Pořiďte jim dárkové poukazy Paláce Pardubice a dejte jim možnost, ať si sami vyberou ten nejlepší dárek. Určitě potěšíte i ty nejnáročnější.

 

HODNOTA POUKAZŮ

 

Dárkové poukazy lze u nás zakoupit v nominální hodnotě 500 Kč (včetně DPH) a ke každému obdržíte zdarma stylovou obálku. Platnost poukazu je 12 měsíců od data prodeje. Uplatnit je můžete ve více než 80 obchodech a restauracích v obchodním centru Palác Pardubice.

 

JAK KOUPIT POUKAZY 

 

  • Poukazy v hodnotě do 10 000 Kč

Dárkové poukazy Palác Pardubice v celkové nominální hodnotě do 10 000 Kč můžete zakoupit přímo v Paláci Pardubice na Infostánku. (přízemí, hlavní vstup z ulice Masarykovo náměstí, denně 10:00-20:00 hod.). Zakoupené poukazy můžete uhradit v hotovosti nebo platební kartou.

 

  • Poukazy v hodnotě od 10 000 Kč včetně

Poukazy v celkové hodnotě od 10 000 Kč včetně lze koupit pouze přes objednávkový formulář zaslaný na e-mailovou adresu info@palacpardubice.cz. Na základě objednávky Vám bude zaslána faktura, po jejíž úhradě budou dárkové poukazy připraveny k vyzvednutí. O termínu vyzvednutí Vás budeme informovat e-mailem.

 

PODMÍNKY ČERPÁNÍ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

 

Nominální hodnota poukazu musí být vyčerpána najednou v plné výši v jednom z obchodů nebo restaurací v Paláci Pardubice. Poukazy nelze vyměnit za hotové peníze, nelze na jejich základě požadovat bankovní převod finančních prostředků, a to ani poté, co uplyne lhůta platnosti poukazů. Poukazy dále nelze započítat proti neuhrazeným pohledávkám. Při nevyčerpání nominální hodnoty poukazů nelze vyplatit vzniklý rozdíl v penězích. Poukazy nelze uplatnit na nákup dalších dárkových poukazů (pokud si obchod či restaurace, kde poukazy uplatňujete, nestanovily jinak). Prodávat poukazy z reklamních akcí dalším osobám je zakázáno. Padělání dárkových poukazů je trestné dle platných zákonů ČR.

 

V případě dotazů kontaktujte recepci správy centra na telefonu +420 469 800 111 (pondělí-pátek 9:00-17:00 hod.) nebo e-mailem info@palacpardubice.cz.

 

KDE MOHU DÁRKOVÉ POUKAZY UPLATNIT: