Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

st: 09:00 - 21:00

en

Parkování

Modernizace parkovacího systému v Paláci Pardubice

Palác Pardubice zmodernizoval parkovací systém pro své zákazníky. Nově je usnadněn odjezd z parkoviště, a to nejenom díky novému automatu, který umožní platbu parkovného i bezkontaktní kartou. Návštěvníci mohou nadále pohodlně využívat více než 500 parkovacích míst s hodinou parkování zdarma.

Od 1.8. 2019 měníme systém zpoplatnění parkovného s ohledem na zkvalitnění dostupnosti stání v garážích OC.

Nově nabízíme možnost využít parkovací stání po dobu 1 hodiny zcela bezplatně. Každá další započatá hodina bude zpoplatněna o 30 Kč bez možnosti prodloužení.

Zaplatit parkovné tak můžete u automatických parkovacích pokladen. Nový automat nabízí rychlé vyřízení platby. Také nabízí možnost pohodlně zaplatit platební kartou. Pro návštěvníky multikina Cinema City, ceník parkování zůstává beze změn. Na pokladně kina vám ochotný personál rovnou prodlouží parkování zdarma o dvě hodiny. Kdyby vám celkové tři hodiny parkování zdarma nestačily, každá další započatá hodina vychází jen na 30 Kč.

Jak pracovat s parkovací pokladnou? Není to vůbec nic složitého. Nové automaty, které jsou k dispozici pro zaplacení parkování, mají displej, který vás jasně navede. Po předložení vašeho parkovacího lístku dostanete na výběr z několika způsobů platby za parkování. Automat samozřejmě přijímá jak mince, tak bankovky, a nově je také vybavený možností zaplatit platební kartou. Tu můžete buď klasicky vložit a zadat PIN, anebo v případě bezkontaktní karty stačí kartu přiložit k automatu. Tím bude vaše parkování vyřízené.

Díky novému kamerovému systému, který dokáže rozpoznat SPZ auta, se navíc zrychlí odjezd z parkoviště. Nemusíte již vkládat parkovací lístek do turniketu, stahovat kvůli tomu okénko u auta a čekat. Automatizovaný kamerový systém vás v případě, že máte parkování uhrazeno nebo jste využili možnosti jedné hodiny zdarma, sám pustí.

 

 

Ceník parkovného od 1. 8. 2019

  • 1. hodina – zdarma
  • každá další hodina – 30 Kč

*Návštěvníci Cinema City a Sun City, mají parkovné 3 hodiny zdarma při zakoupení vstupenek či konzumace v hodnotě vyšší než 100 Kč.

Po zaplacení opusťte parkoviště do 15 minut.

*Ztráta parkovacího lístku: 500 Kč.

Parkovací řád Paláce Pardubice od 1. 8. 2019

Provozní řád veřejné dobíjecí stanice pro elektromobily