Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

so: 09:00 - 21:00

en

Zpátky do školy s PALÁCEM Pardubice

News date: 31 července 2022

I když jsou prázdniny ještě v plném proudu, návrat dětí do školních lavic se nezadržitelně blíží. Dorazte posledního srpna do PALÁCE a užijte si s dětmi volný den plný zábavy a zajímavých akcí.

 

Akce bude probíhat od 9 do 17 hodin a budou se na ní podílet složky integrovaného záchranného systému (IZS) – Městská policie Pardubice, Policie ČR, Hasičský záchranný sbor ČR, Zdravotnická záchranná služba a BESIP (oddělení bezpečnosti silničního provozu).

 

Celým dnem bude provázet moderátorka Petra Beránková a připraven pro vás bude bohatý doprovodný program plný zábavy i poučení. Můžete se těšit na dětskou hudební kapelu Čiperkové, oblíbenou hvězdu Kouzelné školky Michala Nesvadbu, ukázky první pomoci, výcvik policejních psů a koní nebo třeba simulovaný hasičský zákrok. Čekat na vás budou také různé soutěže a volné chvíle si budete moct užít například při sledování tanečních vystoupení či se zapojit do tanečního workshopu.

 

A co by to bylo za akci bez oblíbených dětských mlsů – připraveny pro vás budou dobroty v podobě cukrové vaty a popcornu.

 

Pro soutěživé dušičky nachystáme pracovní listy, které budou děti moct vyplňovat na stanovištích jednotlivých složek IZS. Za vyplněný list si pak vyzvednou milou odměnu.

 

Program bude probíhat pod střechou v rotundě, ale také venku a některé akce se budou během dne opakovat – určitě tedy stojí za to dorazit i pouze na část dne.