Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

Vedoucí prodejny obuvi ECCO

Koho hledáme?

Energického Store Managera se zkušeností v oblasti retailu, který si nemyslí, že práce Store Managera znamená práce v zázemí prodejny a dělání administrativy. Do týmu chceme někoho, kdo se nebude bát svým zaměstnancům jít příkladem v aktivním prodeji, bude je podporovat, motivovat, trénovat, ale i kontrolovat a zhodnocovat s nimi jejich výsledky.

A samozřejmě milovníci obuvi mají přednost!:-)

Co vám můžeme nabídnout?

Zajímavou fixní mzdu a motivující měsíční bonusy při splnění nastavených cílů.

13. plat

Pravidelné soutěže o zajímavé finanční částky či hmotné ceny.

Práci v prestižní nadnárodní společnosti, kde si ale uchováváme rodinnou atmosféru.

Zaměstnanecké slevy.

Stravenky v hodnotě 150 Kč na den, 500 Kč v poukázkách na volný čas každý měsíc.

Dostanete od nás 4 páry té nejpohodlnější obuvi na světě. A k tomu obdržíte každý měsíc 1000 Kč, jako příspěvek na dress code.

Pitný režim na pracovišti zdarma – voda, káva, čaj.

Příspěvek na penzijní připojištění.

Možnost využít Multisport kartu (vstup do sportovních a wellness center) s příspěvkem od zaměstnavatele.

Volnost při rozhodování, ale také zodpovědnost. Zkrátka dostanete možnost řídit naši prodejnu jako „vlastní byznys“. S našimi vedoucími se dělíme o všechny informace, které jim můžeme poskytnout včetně různých finančních výsledků a oni se na základě toho můžou rozhodovat, jaké akce ve své prodejně udělají, do čeho chtějí investovat a do čeho zase ne.

Náplň Vaší práce

V naší prodejně ECCO, v obchodním centru Atrium Palác v Pardubicích, máme malý tým 4 zaměstnanců (včetně vedoucího prodejny) a 1 až 2 brigádníky. Nejvíce času Vám tak zabere komunikace se zákazníkem, aktivní prodej, pomoc zákazníkům s výběrem té nejvhodnější obuvi, prezentace značky.

Také budete trénovat nové i stávající zaměstnance tak, aby na prodejně byl každý zákazník ohromen nadstandardním servisem.

Očekáváme, že poženete sebe i svůj tým ke stále lepším výsledkům.

Dále budete zodpovědný/á za vzhled prodejny, příjem a odesílání zboží, práce s reporty, plánování směn, inventury, vyhodnocování výsledků se zaměstnanci atd.

Na této pozici očekáváme znalost angličtiny alespoň na úrovni A2 – mírně pokročilý. Angličtinu budete potřebovat pro mailovou komunikaci s naší zahraniční centrálou, pro řešení problémů z oblasti IT, pro vyplňování reportů a pro komunikaci se zahraničními návštěvami, ale rozhodně se není čeho bát, nečekáme rodilého mluvčího, ale základy aj být musí.

Kontakt

Martina Žyla, HR Generalist

Email: mmat@ecco.com

Telefon : 605 445 814

  • po - so: 09:00 - 21:00,
    ne: 10:00 - 21:00
  • 469 800 223
  • Boty, tašky, doplňky