Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

so: 09:00 - 21:00

en

Nové obchody v PALÁCI

News date: 13 května 2022

Je čas odtajnit vám květnové překvapení – nově otevřené obchody u nás v PALÁCI. Rozšířili jsme portfolio prodejen, abychom zvýšili váš komfort při výběru služeb či produktů. Vyrazte na nákupy!

 

Znáte ten pocit, kdy potřebujete sehnat více různých věcí a představa, že kvůli tomu lítáte po všech čertech, vás přímo děsí? Nebo naopak rádi jen tak bloumáte po obchodech a čekáte, až vám něco padne do oka? Ať tak či tak, v PALÁCI si opět přijde na své každý.

 

První novinkou je pobočka oděvního řetězce Kilpi. Tato značka přináší na český trh kvalitní outdoorové a sportovní oblečení, které se skvěle hodí jak na výlety do přírody, tak do města. Funkčnost a spolehlivost oděvů Kilpi zahraje do noty každému dobrodruhovi i romantickému batůžkáři.

 

Dalším obchodem, který otevírá brány zákazníkům, je klenotnictví Jolleo. Tato společnost se již více než půl století zabývá výrobou zásnubních i snubních prstenů, ale v její nabídce naleznete i klasické šperky či hodinky. Dokonalé zlatnické zpracování, kvalita a trvalá hodnota, to jsou záruky, na které si s klenotnictvím Jolleo můžete vsadit.

 

A již nějakou dobu je pro vás otevřena pobočka lékárny Dr. Max, kde naleznete veškeré běžně dostupné léky i léčiva vlastní produktové řady značky Dr. Max.

 

Přijďte k nám novinky už brzy omrknout!