Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

so: 09:00 - 21:00

en

Navštivte kus historie v PALÁCI Pardubice

News date: 26 prosince 2021

Stavební práce v PALÁCI a bývalém Tescu jsou v plném proudu. Už brzy budou obě budovy propojené v moderní obchodní centrum. Jak šel čas s Priorem a poté Tescem? Od 3. ledna je u nás ke zhlédnutí přehledná časová osa doplněná o historické snímky.

 

Graficky zpracované okénko do historie najdete u budoucího vstupu do zmodernizované části centra (mezi prodejnami Baťa a Nanu Nana). Dozvíte se, kdy se začala chystat stavba Prioru, připomenete si slavnostní poklepání na základní kámen a zjistíte i další zajímavosti, které stavbu doprovázely.

 

Od října roku 2019 zde probíhají stavební práce, které budovu postupně proměňují v moderní obchodní centrum s částečně zachovaným původním exteriérem. PALÁC Pardubice bude přímo propojený s modernizovanou částí bývalého obchodního domu, a pro zákazníky tak nebude žádný problém navštívit obě centra najednou. Do nového moderního obchodního domu bychom se mohli podívat již na podzim 2022.

 

Historické materiály a informace poskytli pánové Ing. Jiří Dostál a Ing. Jiří Trojan, kteří pro předchozí firmy pracovali desítky let. Tímto jim děkujeme za spolupráci a přejeme hodně zdraví do dalších let.