Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

DEN ZEMĚ – Bushman

Každý rok vytváříme dvě nové kolekce oděvů a doplňků, pro teplé a chladné období. Jednotlivé výrobky se snažíme upravovat a inovovat tak, aby splňovaly požadavky a nároky moderní doby. Přesto základ kolekce vždy tvoří osvědčené produkty, jejichž funkčnost a spolehlivost prověřila dlouhá doba.

 

Velice nám záleží na tom, co děláme a jak tím ovlivňujeme životní prostředí. Nechceme, aby po nás zůstávaly hory těžko zpracovatelného odpadu. Oblečení a vybavení zhotovené z přírodních materiálů je možné na konci jejich cesty snáze recyklovat či ukončit uzavřeným systémem životní cyklus produktu.

 

Módní trh 21. století by měl ve svých kolekcích reflektovat situaci negativních dopadů produkce módního průmyslu, jež byla po desetiletí devastující a vedoucí ke klimatickým, mnohdy nevratným změnám. Snažíme se proto i nepatrnými detaily, jakými jsou náhrady ryze chemických barviv za barviva organická, výroba labelů na branding z certifikované syntetické veganské kůže a testování inovativních vláken na materiálech při vývoji nových produktů, dosáhnout toho, abychom mohli hrdě prohlásit, že nejsme lhostejní k tomu, co celý výrobní i distribuční systém přináší – jak v pozitivním, tak negativním smyslu. To vše v souladu s našimi firemními hodnotami, filozofií i stylem BUSHMAN.

 

Neměli bychom Zemi „vybydlet“ – v dosahu zatím jiná planeta, kde by nás chtěli, není.

 

Tým BUSHMAN

  • po - so: 09:00 - 21:00,
    ne: 10:00 - 21:00
  • 770 132 680
  • Móda

Umístění Obchodu

Podlaží

Informace o mapě

Bankomat
Infostánek
Přebalovací pult
dětské hřiště
eskalátor
WC pro tělesně postižené
WC
výtah

Načítání mapy...

2D

×
Show