Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

st: 09:00 - 21:00

en

Věrnostní aplikace MŮJ PALÁC

S mobilní apkou Můj Palác se Vaše nákupy stanou zábavou. Za každou uskutečněnou transakci v Paláci Pardubice sbíráte body a vyberete si odměnu přesně dle Vašeho gusta. V aplikaci také najdete základní informace o obchodním centru, otevírací dobu, seznam prodejen, služby centra i plán nejbližších eventů.

 

Jak to funguje?

Členství v programu přináší řadu výhod a jeho využívání je jednoduché jako lusknutí prstu…

 

1. Stáhněte si mobilní apku

Aplikace je dostupná pod názvem Můj Palác v App Store i Google Play zdarma. 

 

2. Registrujte se

Po rychlé a snadné registraci Vám přijde email s aktivačním odkazem, kliknutím potvrdíte totožnost a máte hotovo. Nyní můžete začít využívat výhody pro členy věrnostního programu.

 

3. Nakupujte v Paláci

Body sbíráte za jakýkoliv nákup v Paláci téměř ve všech prodejnách, kromě supermarketu Tesco, bankovních služeb, směnárny a cestovní agentury.

 

4. Vyfoťte účtenku do apky

Stačí naskenovat účtenku za nákup v Paláci prostřednictvím apky a body se Vám automaticky připíší na účet. Účtenka musí být celá, neponičená a nesmí být starší 14 dnů.

 

5. Sbírejte body

Za každých 100 Kč nákupu získáte na svůj účet 1 bod. Maximální počet bodů na jednu účtenku je 100. Po nasbírání dostatečného počtu bodů můžete čerpat své odměny.

 

6. Vyberte si odměnu

Každý měsíc přidáváme do aplikace pestrou škálu odměn. Každý si přijde na své… Dárkové poukazy do obchodů v Paláci, vstupenky na akce v regionu, extra výhody na eventech centra, praktické dárky pro každodenní potřebu, speciální nabídky a slevy pouze pro členy apky a spoustu dalších radostí pro každého. Odměny jsou k vyzvednutí na Infostánku každý den mezi 10-20 hod.

Nákupy s apkou se vyplatí! 

Těšíme se na Vás v aplikaci Můj Palác…

 

Aplikace ke stažení zde:

 


 

Nejčastější dotazy

 

Jak dlouho trvá schválení účtenek a připsání bodů?

Účtenky se schvalují automaticky systémem do několika minut. V případě, že účtenka není naskenována celá, je nečitelná nebo chybí rozpoznávací znak OC, musí jít účtenka k manuálnímu posouzení. V tomto případě probíhá schválení do 24 hodin.

 

Nedaří se mi naskenovat účtenku. Co mám dělat?

Při skenování účtenky se vždy snažte účtenku vyfotit tak, aby byla na displeji vidět celá. Aby systém dokázal správně přečíst data na účtence, musí být účtenka dobře čitelná. Je potřeba, aby byla vidět jak hlavička účtenky s názvem prodejny, tak celková částka Vaší útraty v prodejně, datum a název nebo adresa centra.

Účtenku, která vám nejde naskenovat, prosím nahlaste přes aplikaci (Menu – tlačítko Můj profil – Kontaktovat podporu)

V případě jakéhokoli problému či dotazu nám napište email na support@simplaq.com.

 

Kde si mohu vyzvednout odměnu?

Odměny si můžete vyzvednout na Infostánku denně včetně víkendu v době od 10:00 do 20.00 hod.

 

Jak často se mění nabídka odměn ve věrnostním programu?

Každý měsíc přidáváme do aplikace pestrou škálu odměn, aby si vybral každý dle svého gusta.

 

Kolik odměn si mohu vybrat?

V jeden den je možné vybrat maximálně 3 odměny. Za jeden kalendářní měsíc je pak možné vybrat maximálně 10 odměn.

 

Jak dlouho platí nasbírané body na mém účtu?

Body mají platnost 12 měsíců od jejich přičtení. Po uplynutí této doby body expirují a nebude již možné já dále využít.

 

Jak proměním své body v odměny?

Je to velmi jednoduché. V aplikaci vidíte přehled všech odměn, ze kterých můžete vybírat. U každé odměny je rovněž uveden počet bodů, který potřebujete pro získání odměny. Máte-li dostatečný počet bodů pro Vámi vybranou odměnu, zastavíte se na Infostánku v Paláci. Pro získání odměny přetáhněte přímo před obsluhou Infostánku tlačítko „Uplatnit body“ doprava a odměna je Vaše.

 

Jak mohu sbírat body za své nákupy?

Stačí naskenovat účtenku za Váš nákup prostřednictvím naší aplikace a body se Vám automaticky přičtou na účet.

Za každých utracených 100 Kč ve většině obchodů v Paláci (mimo níže uvedené výjimky) po odečtení všech slev vč. DPH získá zákazník 1 bod do aplikace.

Body se neposkytují za nákup (útratu) ve směnárnách, bankách, cestovních kancelářích a nákup dárkových karet Palác Pardubice, tj. v těchto případech nevzniká zákazníkovi nárok na žádné body. Také se nezískávají body za online nákupy s vyzvednutím na prodejně OC.

Za útratu se nepovažují peněžité vklady, výběry a směnárenské služby peněžních institucí, za útratu je možné považovat pouze poplatek za tuto službu.

Maximální počet bodů za jeden nákup je 100 bodů, tj. v případě nákupu za cenu přesahující 10.000 Kč nelze obdržet více než 100 bodů.

 

Mohu používat mobilní aplikaci i bez registrace?

Aplikaci je možné používat i bez registrace, ovšem pouze v omezeném režimu. Především nebudete moci využívat výhody věrnostního programu, sbírat body za své nákupy a čerpat odměny na nasbírané body.

 

Jak se mohu zaregistrovat do věrnostního programu?

Registrace do našeho nového věrnostního programu je velmi snadná. Stiskněte tlačítko Vytvořit účet a registrujte se pomocí Emailu nebo přes sociální média – Google, Facebook, Apple. Následně Vám přijde potvrzovací email, kde potvrdíte svou totožnost a můžete začít využívat výhody programu.

 

Kompletní informace k užívání programu naleznete zde:

Všeobecné obchodní podmínky

Pravidla GDPR