Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

Dětský den v PALÁCI Pardubice

News date: 29 dubna 2022

Svátek dětí se blíží, přijďte ho oslavit k nám do PALÁCE Pardubice. Připravili jsme pro vás a vaše ratolesti pestrý program. Ve středu 1. 6. bude celé odpoledne ve znamení zábavy, pohybu a radosti v dětských očích. Tento den si tak naplno užije celá rodina.

 

Akce bude probíhat venku za obchodním centrem směrem k hotelu Labe od 13 do 18 hodin. Poprvé v Pardubicích bude k vidění jedinečná pumptracková dráha, na které se předvedou přední borci ČR při profesionálních vystoupeních populárních letních extrémních sportů – freestyle BMX, freestyle scooter a parkouru.

 

Děti, které dorazí a není jim cizí jízda na kole či koloběžce, si budou moct tyto sporty samy na vlastní kůži vyzkoušet. Samozřejmě pod dozorem profesionálů, kteří program doplní o vlastní exhibice. A chybět nebude ani street dance show taneční skupiny T-Bass. Veškeré sportovní vybavení bude k zapůjčení přímo na místě, od kol či koloběžek různých velikostí až po bohatý výběr helem, neboť platí, že bezpečnost především. Stačí tedy jen dorazit a užít si skvělé odpoledne.

 

Tato akce je součástí prvního ročníku celorepublikového šampionátu v pumtracku, do kterého se mohou zapojit všichni účastníci akce. Dětem bude změřen čas a v případě zájmu budou zařazeny do celorepublikového šampionátu Pump it! Nudit se však nebude ani ten, kdo adrenalin zrovna nevyhledává. Pro návštěvníky bude dále připravena hrací zóna s Hot wheels a panenkami Barbie a chybět nebudou ani soutěže o zajímavé ceny.

 

Pumptrackovou dráhu si můžete přijít vyzkoušet už o den dříve (v úterý 31. května), kdy budou probíhat také odpolední workshopy, a to od 13 do 18 hodin. Zónu s workshopy doplní také František Maršálek se zajímavými aktivitami, jako jsou kendamy, rubikovky, joja, žonglování a další. To hlavní nás ale čeká ve středu 1. června!

 

Tak dorazte oslavit Dětský den a užijte si pestré odpoledne plné zajímavých aktivit pro celou rodinu.

 

VIDEO