Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

čt: 09:00 - 21:00

en

Casting Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2024 v Paláci

News date: 15 dubna 2024

Agentura Elite Prague vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2024. Casting v Paláci se uskuteční ve čtvrtek 23. května od 15 hodin. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 23 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 25 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorem soutěže je cestovatel a youtuber Martin Carev, který bude všemi castingy zároveň provádět.

 

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Saša Jány k projektu říká: “Jsem velmi rád, že Schwarzkopf Elite Model Look je projekt, který již více než 30 let dává mladým lidem šanci uspět v profesionálním modelingu. Castingy jsou vynikající možností, kterou nabízíme jednou za rok, představit se ve svém regionu. Jsem velmi hrdý, že se nám daří budovat dlouhodobé kariéry mladým talentům, u kterých nehledáme dokonalost, ale chuť se realizovat.”

 

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite. V rámci castingů budou probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, produkty dekorativní kosmetiky ARTDECO, kosmetické přístroje na omlazení pleti značky Geske, předplatné časopisu Elle a trička od webu MluvmeoHPV.cz, jejichž design navrhl renomovaný český návrhář Jan Černý. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy díky vynoveným produktům značek Schwarzkopf Gliss nebo Schwarzkopf Taft. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích ve vybraných městech postarají profesionální vizážistky značky ARTDECO. Každý zájemce bude mít možnost vyzkoušet si špičkové kosmetické masážní přístroje, díky nímž si může každý dovolit luxusní péči o svou pleť za příznivou cenu.

 

Projekt Schwarzkopf Elite Model Look podporuje web MluvmeoHPV.cz. Očkování je účinnou prevencí před nákazou HPV viry, jedná se o standardní a uznávanou metodu. HPV viry mohou způsobit závažná onemocnění u žen i mužů. Díky očkování si tělo vytvoří ochranu do budoucna.

 

Odstartujte svoji modelingovou kariéru u nás v Paláci. Těšíme se na všechny budoucí hvězdy!