Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

pá: 09:00 - 21:00

en

Casting Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2022 v PALÁCI

News date: 14 dubna 2022

Agentura Elite Prague vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2022. Jeden z nich se uskuteční 17. května od 15 hodin v PALÁCI Pardubice. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorem soutěže je digitální kreativec a youtuber Martin Carev, který bude všemi castingy provádět.

 

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Saša Jány říká: “Jsme rádi, že můžeme dát mladým zájemcům možnost představit se nám ve všech regionech České republiky. Castingy jsou dlouhodobě skvělou platformou hledání nových tváří různých typologií, jak u dívek, tak mužů. Existuje mnoho podob krásy, modeling nehledá dokonalost, ale mladé lidi, kteří mají chuť v modelingu pracovat na vysoké úrovni.”

 

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu. V rámci castingů budou probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, dekorativní kosmetiky The ONE od Oriflame, vlasového stylingu Rowenta a předplatné časopisu Elle. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupce značky Rowenta na vybraných castinzích předvede, jak snadno a rychle si udělat dokonalý hairstyling pro každou příležitost s maximální péčí pro zachování zdraví vlasů.

 

Ve všech městech předvedou modelky a modelové agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev značky Schwarzkopf, která je již více než 120 let průkopníkem, pokud jde o vlasy, a která neustále pracuje na spojení odbornosti a přesnosti.

 

Nejpozději do 14 dnů po ukončení všech castingů budou kontaktováni všichni ti, kteří postoupí do užšího výběru. Vybrané dívky a mladí muži se následně zúčastní vyhlášení výsledků, které se uskuteční v červnu Praze. Vítězka a vítěz národního finále budou reprezentovat Českou republiku na světovém finále Elite Model Look.