Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

Autogramiáda benefiční hokejové show

News date: 8 února 2024

Autogramiáda slavných osobností

V sobotu 2. března 2024 se uskuteční v Enteria Areně v Pardubicích Benefiční hokejová show, na kterou bychom vás jako partner akce rádi pozvali. Díky této milé spolupráci vám můžeme nabídnout jedinečnou šanci potkat slavné osobnosti této úžasné charitativní akce u nás v Paláci.

 

AUTOGRAMIÁDA BENEFIČNÍ HOKEJOVÉ SHOW | 1. 3. 2024 | 17:00 hod. | Palác Pardubice

 

Benefiční hokejová show je exhibičním hokejovým utkáním týmů HC Olymp Praha a Osobností Pardubic. Tým HC Olymp povede populární herec, bavič a moderátor Martin Dejdar, v jehož týmu se během exhibicí objevují mnohá známá jména jako David Suchařípa, Michal Kavalčík, Jiří Hrdina, Ivan Hašek či Aleš Valenta. V týmu Osobností Pardubic se objeví známá jména spojená s historií HC Dynamo, slavní fotbalisté a umělci spjatí s Pardubicemi.

 

Celý výtěžek ze vstupného bude věnován čtyřleté Barborce Hlinákové a její rodině. Barborce byla diagnostikováno í onemocněním SMA 1. typu, které ji omezuje či plně zamezuje pohyb, přijímání stravy a samovolné dýchání.

 

V pátek 1. března se můžete těšit hned na dva hvězdné Pardubáky v Paláci.

 

JAKUB NAKLÁDAL

Český hokejový obránce, hráč KHL i NHL, český reprezentant na šampionátech, olympiádě i Světovém poháru a také držitel bronzu z MS 2012. Naposledy byl hráčem a také kapitánem týmu HC Dynamo Pardubice a v jeho sbírce je několik medailí z české extraligy i KHL. Kuba už ukončil kariéru, takže není moc příležitostí se s ním potkat, ale v pátek dorazí k nám do Paláce.

 

LUBOŠ KUBÍK

Fotbalový trenér a bývalý fotbalový reprezentant Československa, který působil kromě ČR i v Itálii, Francii, Německu a USA. Jako hráč nejvíce proslul ve Slavii Praha a italské Fiorentině. Jeho největším reprezentačním úspěchem je účast na MS 1990 v Itálii a stříbrná medaile z EURA 1996 v Anglii. Vítěz MLS Cupu a dvojnásobný vítěz US Open Cupu je od roku 2005 členem Ring of Fire.

 

Tak s kým se potkáme na autogramiádě? A které další slavné osobnosti uvidíme u nás v Paláci? Přijďte se podívat na vlastní oči.

Těšíme se na Vás!