Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

Přijďte do PALÁCE na Mikulášskou show

News date: 15 listopadu 2022

Konec roku se blíží a s ním i oblíbené aktivity spojené s vánoční atmosférou. Dorazte 5. prosince od 16 do 18 hodin k nám do PALÁCE na Mikulášskou show a užijte si příjemné odpoledne s celou rodinou.

 

Mikulášská nadílka patří ke každoročním událostem, na které se těší děti i dospělí. Dorazte s celou rodinou pro nadílku v rámci akce Mikulášská show – Winter Wonderland. Nebude totiž chybět program plný zábavy a zajímavých efektů. Samozřejmostí jsou Mikuláš, anděl a čert, kteří se předvedou v celé své kráse. Dokonce se můžete těšit na opravdové pekelné chvilky v podobě efektů, jež vykouzlí čert pomocí tekutého dusíku a suchého ledu. S andělem si zase děti budou moct užít andělské zpívání.

 

Celá událost bude laděná do blížících se vánočních svátků. Chybět nebudou ani elfové, jejichž interaktivní show bude jistě zábavná pro celou rodinu. Těšit se můžete na tanec, zpěv i hru na hudební nástroje – ale v podobě, kterou jen tak nikde neuvidíte! Odpoledne doplní nejrůznější soutěže a zapeklité úkoly s lákavými dárečky.

 

Akce se zábavným programem bude probíhat v rotundě u hlavního vchodu. Vstup je zdarma!