Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

Zlatnictví – Prodej šperků a hodinek

20 000 – 26 000 (a více) Kč/měsíc

Firma:

APART Czech Republic s.r.o. (zaměstnavatel)

Místo pracoviště:

PALÁC PARDUBICE Masarykovo náměstí 2799, 530 02 Pardubice

Pracovní poměr:

práce na plný úvazek

Smluvní vztah:

pracovní smlouva (na dobu určitou a pak na dobu neurčitou)

Vzdělání:

středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky:

čeština (výborná)

Benefity:

sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování

Zařazení:

obchodní asistent, prodavač, prodej a obchod

Co říká APART Czech Republic s.r.o. o pozici

Společnost Apart Czech Republic s.r.o. hledá do svého týmu asistentku prodeje. Firma se specializuje na prodej šperků a hodinek v obchodních centrech. V současné době má společnost 23 prodejen v České republice

Co Vás čeká:

PRODEJ NEJEN KRÁSNÝCH ŠPERKŮ, ALE TAKÉ HODINEK SVĚTOVÝCH ZNAČEK

Náplň práce:

  • přímý prodej
  • budování a udržování vztahů se zákazníky
  • realizace a údržba vzhledu prodejny a prezentace šperků a hodinek

Nabízíme:

  • přátelské pracovní prostředí
  • propracovaný systém školení a dalšího vzdělávání
  • možnost profesního rozvoje v rostoucí společnosti
  • stravenky
  • zaměstnaneckou slevu
  • navýšení dovolené po prodloužení pracovní smlouvy

Požadujeme:

  • profesionální poctivost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu
  • časovou flexibilitu
  • dovednost týmové práce
  • pozitivní a příjemný přístup ke klientům, komunikativnost, snadné navázání kontaktů
  • ochotu se učit novým věcem a pravidelně se vzdělávat
  • čistý trestní rejstřík

Nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis s fotografií.

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici Zlatnictví – Prodej šperků a hodinek

Komu: Michal.Rzeszut@apart.eu

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost APART Czech Republic s.r.o., IČO: 24188301, Zarámí 4422, Zlín, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

  • po - so: 09:00 - 21:00,
    ne: 10:00 - 21:00
  • +420 463 114 954
  • Klenoty, hodinky