Dnes otevřeno: 09:00 - 21:00 en

Pardubické kulturní menu – prosinec

Datum zprávy: 16 listopadu 2019

TOMÁŠ KLUS: KLUSYMFONIE

Kdy: z technických důvodů přesunuto na březen

Kde: Enteria arena, Pardubice

Tomáš Klus s Cílovou skupinou a Janáčkovou filharmonií Ostrava míří do Pardubic. Na začátku prosince vystoupí v enteria areně a představí vám jedinečný projekt, který vznikl propojením zdánlivě odlišných žánrů. Písně Tomáše Kluse v aranžích pro symfonický orchestr jsou skutečným hudebním skvostem!

Vystoupení potěší každého, kdo si rád poslechne něco zajímavého, netradičního a překvapivého. Vyrazíte za nevšedním kulturním zážitkem? Vstupenky si můžete zakoupit online.

 

UDO | STEELFACTORY WORLD TOUR

Kdy: středa 4. prosince, 20.00 hodin

Kde: IDEON Pardubice

Na začátku prosince nás čeká pořádná porce energie a poctivého hrubozrnného heavy metalu! Do Pardubic přijede Udo Dirkschneider, který již více než 40 let ovládá svým silným charismatickým hlasem mezinárodní rockovou scénu.

Mistr Dirkschneider a jeho U.D.O. vyráží na druhou vlnu STEELFACTORY tour a slibuje, že i tentokrát jeho nezaměnitelný chraplák ovládne stage. Nestárnoucí metalová legenda je zárukou kvalitní zábavy, kupte si vstupenky v předstihu, než se po nich zapráší.

 

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V PALÁCI PARDUBICE

Kdy: čtvrtek 5. prosince, 16.00-19.00 hodin

Kde: PALÁC Pardubice

Zveme vás s dětmi na mikulášskou nadílku do PALÁCE Pardubice! Čeká vás spousta zábavy a pro šikovné kutily i vánoční dílny. Na hodné i zlobivé děti už se těší Mikuláš, čert a anděl!

Připravené budou zábavné i poučné atrakce pro celou rodinu. Vědomosti si děti prověří na andělské stezce moudrosti, zabaví se s hrami, a vyrobí si vánoční ozdobu ve speciálních vánočních dílnách. V 17 hodin dorazí celá mikulášská družina a potěší všechny hodné děti. Slavnostní večer je na uvolnění završen zábavnou hudbou.

Časový harmonogram:

  • 16.00-19.00 Andělská stezka moudrosti, hry a dílny
  • 17.00-18.00 Návštěva mikulášské družiny
  • 18.00-19.00 Dětské disko

DÁRKOVÁ BALÍCÍ SLUŽBA ZDARMA

Kdy: denně od 10. do 23. prosince

Kde: PALÁC Pardubice

Když dojde na balení dárku, zápasíte s papírem a lepicí pásku máte až za ušima? Nechte to na nás. Přijďte si nakoupit vánoční dárky do PALÁCE Pardubice a my vám je zdarma úhledně zabalíme.

Bezplatná balící služba vám bude k dispozici každý den od 10. do 23. prosince. Užijte si poklidný předvánoční čas!

 

PREMIÉRA V KINĚ CINEMA CITY | STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA

Kdy: premiéra 19. prosince

Kde: kino Cinema City, PALÁC Pardubice

Patříte mezi fanoušky Star Wars? Nadělte si předčasný vánoční dárek a vyrazte na prosincovou premiéru do kina Cinema City.

Lucasfilm a režisér J. J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie.

Nenechte si to ujít a rezervujte si ta nejlepší místa v našem kině Cinema City.

 

PŘEJEME VÁM KLIDNÝ ADVENT A ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE.