Dnes otevřeno: 09:00 - 21:00 en

Pardubické kulturní menu – listopad

Datum zprávy: 23 září 2019

NIGHT SHOPPING V PALÁCI PARDUBICE

Kdy: pátek 15. listopadu, 18.00 hodin

Kde: PALÁC Pardubice

New York, Paris, Milan – města módy, neopakovatelné atmosféry a skvělých nákupů. Přijďte do PALÁCE Pardubice na tradiční podzimní NIGHT SHOPPING, tentokrát ve stylu oblíbených světových metropolí. Kdy? V pátek 15. listopadu, 18.00-22.00 hodin. Večerem provede jedna z nejoblíbenějších českých moderátorek Lucie Borhyová.

Co jsme si pro vás letos připravili?

  • módní přehlídky s kolekcemi vašich oblíbených značek
  • ukázky tradičních i moderních tanců
  • speciální nabídky a slevy v našich obchodech
  • hudební vystoupení kapely Slza

Přímo během večera proběhne Velká soutěž o nové telefony iPhone 11 Pro, Samsung Note a další hodnotné ceny. Sledujte náš web a událost na Facebooku, ať vám nic neunikne!

 

PREMIÉRA V KINĚ CINEMA CITY: AMNESTIE

Kdy: premiéra 14. listopadu

Kde: kino Cinema City, PALÁC Pardubice

Svobodu si nezaslouží každý. Emotivní thriller Amnestie o manipulaci, násilí a zradě dává vzpomenout na největší vzpouru ve vězeňské historii Československa. Na plátně budete napjatě sledovat příběh tří párů, jejichž životy se prolínají na pozadí obrovských a rychlých revolučních změn v roce 1989.

Vyrazte do kina na film, který je upomínkou na výročí Sametové revoluce. Na události a dramatickou dobu se ale dívá jinak, než byste mohli očekávat. Očima jednoho z vězňů z prostředí věznice pro nejtěžší případy v Leopoldově. Velkou roli v příběhu mají i postavy Anny Geislerové a Marka Vašuta.

Rezervujte si ta nejlepší místa v našem kině Cinema City.

 

ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMEČKU V PALÁCI

Kdy: neděle 24. listopadu, 16.00-18.00 hodin

Kde: PALÁC Pardubice

Vánoční čas se nezadržitelně blíží! Jako každý rok vás srdečně zveme na slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v PALÁCI Pardubice. I letos jsme si pro vás připravili doprovodný program pro celou rodinu.

Těšit se můžete hned na několik dětských vystoupení a společné zpívání u stromečku. Chybět nebudou ani soutěže o hodnotné dárky. Už brzy prozradíme, kdo bude hlavním hostem, který vás provede podvečerním programem.

Přijďte se s námi naladit na sváteční atmosféru a přivítejme společně vánoční čas.

VČD: SPOLEČENSTVO VLASTNÍKŮ

Kdy: středa 27. listopadu, 17.30 hodin

Kde: Východočeské divadlo Pardubice

„Tak mám dát do zápisu, že chceme další revizi plynu? – Já mám na to takovou firmičku! … Mě ještě napadlo, já mám taky takovej malej Zverimex. Že bych vám dal do každýho patra kanárka, a když chcípne, víme, že tohle patro už ne…!“

Čtrnáct sousedů na schůzi SVJ řeší nejen katastrofální stav plynových rozvodů v domě, ale také rozpadající se střechu, prodej či neprodej vlhkých půdních prostor, prachbídnou úklidovou službu, nálety holubů, byt pronajatý studentům černé pleti, pánské návštěvy u staromládeneckého souseda…

Vyrazte za kulturou na novou hru Východočeského divadla Společenstvo vlastníků. U břitce vtipné komedie ze života vlastníků bytových jednotek se nudit rozhodně nebudete. Hra úspěšného autora Jiřího Havelky byla nominována na Cenu divadelní kritiky jako Hra roku a teď ji můžete vidět na prknech našeho divadla i vy. Vstupenky si rezervujte pohodlně online.

UDO | STEELFACTORY WORLD TOUR

Kdy: středa 4. prosince, 20.00 hodin

Kde: IDEON Pardubice

V předstihu pro vás máme jeden tip na začátek prosince. A bude to pořádná porce energie a poctivého hrubozrnného heavy metalu! Do Pardubic přijede Udo Dirkschneider, který již více než 40 let ovládá svým silným charismatickým hlasem mezinárodní rockovou scénu.

Mistr Dirkschneider a jeho U.D.O. vyráží na druhou vlnu STEELFACTORY tour a slibuje, že i tentokrát jeho nezaměnitelný chraplák ovládne stage. Nestárnoucí metalová legenda je zárukou kvalitní zábavy, kupte si vstupenky v předstihu, než se po nich zapráší.