Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

Oslavte blížící se Vánoce s PALÁCEM

News date: 7 prosince 2022

Vánoce jsou téměř tady a spousta z nás začíná „honit“ dárky na poslední chvíli. Přijďte nasát vánoční atmosféru do PALÁCE, kde můžete sehnat vhodné dárečky a navíc i udělat dobrý skutek. Obchody a charitativní projekt Strom splněných přání již na vás čekají!

 

Vánoce, pro někoho nejoblíbenější čas roku, pro někoho stres způsobený vybíráním dárků, doháněním různých restů a důkladným úklidem domácnosti. Přijďte si užít tento čas v poklidu do Paláce Pardubice, který hýří vánoční atmosférou a i největšího Grinche přesvědčí o kouzlu těchto dní.

 

Strom splněných přání

V PALÁCI seženete vše, co potřebujete a dárky si tak budete moct odškrtnout levou zadní. A pokud již vše máte, můžete pomoci těm méně šťastným. Ve spolupráci s HAK velkoobchod s.r.o. a dalšími partnery jsme připravili charitativní projekt Strom splněných přání. V termínu od 8. do 18. prosince 2022 máte možnost potěšit děti z vybraných dětských domovů, které nemají takové štěstí trávit Vánoce s vlastní rodinou. V PALÁCI si sami vyberte dětské přání, které se rozhodnete splnit. Protože každé dítě si zaslouží prožít krásné vánoční svátky a dostat od Ježíška nějaké dárečky.

 

Splnit přání dětem z dětských domovů můžete přímo na naší rotundě. Koupí dárku tak podpoříte děti z dětských domovů, které po šťastných a veselých Vánocích touží stejně, jako všechny ostatní děti. Dětské domovy jsou přímo z Pardubického kraje a splněná přání tak nebudou putovat daleko. Seznam dětských přání s dary do maximální hodnoty 500 Kč najdete u vánočního stromu na hlavní pasáži spolu s ochotnými hosteskami, které vám rády vše vysvětlí. Charitativní akce probíhá v daném termínu vždy od 11 h do 18 h, následně budou dary převezeny pod vánoční stromy do dětských domovů.

 

Balící služba

Když se vám podaří sehnat chybějící dary pod svůj stromeček, můžete rovnou využít balící službu. V období od 10. do 23. prosince 2022 vám rádi zdarma zabalíme vaše úlovky, a to každý den do 20 hodin. Odpadne vám tak boj s balicím papírem a lepenkou a budete si tak moct o to dříve začít vychutnávat cukroví a vaječňák.

 

Dárkové poukazy

A pokud je pro vás výběr dárku noční můrou a bojíte se, že vyberete špatně, využijte možnosti koupit dárkový poukaz do PALÁCE. Obdarovaný si sám pořídí to, po čem skutečně touží. Koupit je můžete u infostánku denně do 20 hodin.

 

Přejeme krásný adventní čas.