Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

so: 09:00 - 21:00

en

Novinky v Tescoma

Nejpraktičtější grilovací pánev

Představujeme zaručeně nejpraktičtější grilovací pánev, jakou jste si mohli přát. Hladká grilovací pánev SmartCLICK má 2 grilovací zóny a odnímatelné rukojeti, díky kterým můžete dát rybu dopéct do trouby. Máte nějaký zaručený domácí recept, jak PŘIPRAVIT rybu na grilování? Přijďte si ji prohlédnout do prodejního centra Tescoma a načerpejte letní inspiraci!

 

Cestovní organizér na kuchyňské potřeby

Užijte si vaši dovolenou se vším všudy a v plné výbavě! Pokud se chystáte vařit na cestách, ve vaší výbavě by neměl chybět cestovní organizér na kuchyňské potřeby MOVE. Bezpečně v něm přepravíte všechny základní kuchyňské potřeby včetně pánve s poklicí. Tuto „kuchyni sbalenou na cesty“ objevíte v prodejním centru Tescoma, tak se nezapomeňte zastavit!

 

Džbán a sklenice na pivo

Horké letní dny jsou tady! Nic nedokáže osvěžit tak dobře jako lahodné „české zlato“, které při dobrém jídle navíc pomáhá trávení. Vtipná odměrka na pivním džbánu vás zaručeně dostane. A co teprve stylové půllitry a třetinky myBEER, které vám bude závidět nejeden soused za plotem! Kolik takových orosených kousků během grilovačky zvládnete – 1, 2, 3, nebo až 5? V prodejním centru Tescoma objevíte spoustu pomocníků, které z vašeho grilování udělají zážitek.

 

Co s přebytky rajčat?

Nevíte si rady s přebytkem rajčat? Usušte je! A potom si vychutnejte například polévku právě s těmito sušenými rajčaty. V prodejním centru Tescoma si pořídíte vše potřebné, od moderní výkonné sušičky potravin, až po ikonické červené nádobí Bordeaux, které vás uchvátí svou barvou, ale především kvalitním zpracováním a jedinečnými vlastnostmi.

  • po - so: 09:00 - 21:00,
    ne: 10:00 - 21:00
  • 577 575 651
  • Domácnost, dárky a jiné

Umístění Obchodu

Podlaží

Informace o mapě

Bankomat
Infostánek
Přebalovací pult
dětské hřiště
eskalátor
WC pro tělesně postižené
WC
výtah

Načítání mapy...

2D

×
Show