Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

DEN ZEMĚ – Intersport

MCKINLEY: SILNÁ ZNAČKA PRO OUTDOOROVÉ nadšence

Značka McKINLEY je k dostání výhradně v INTERSPORTU a již více než 30 let stojí za funkčními outdoorovými produkty, se kterými můžete zažít pohodové outdoorové túry a pohodovým způsobem objevovat přírodu. Tým McKINLEY neustále pracuje na optimalizaci produktů.
Inovativní technologie, nejlepší poměr cena/výkon, více než 30 let zkušeností, testováno v reálné přírodě.

 

FUNKCE, KVALITA A DESIGN

Mnohé bundy McKINLEY mají vysoký vodní sloupec a jsou tedy obzvláště spolehlivou ochranou před deštěm. Zde je použita ekologicky šetrná povrchová voděodolná úprava PFC-free.

 

Kolekce McKINLEY představuje vyspělé technologie, jako jsou ekologické technologie Dry Plus Eco, nebo S.Café, které kombinují pohodlný pocit s funkčními vlastnostmi pro všechny outdoorové a volnočasové aktivity.

 

  • S.Café®: Kávové sedliny jsou k dispozici ve velkém množství, a proto jsou velmi udržitelným a ekologickým zdrojem. U inovativních tkanin S.Café se sedlina míchá s polymery a aplikuje se na přízi nízkoteplotním, vysokotlakým a energeticky úsporným procesem. Ekologická technologie S.Café zajišťuje vynikající kontrolu zápachu a má schopnost odvodu vlhkosti a rychlého sušení. Tkaniny S.Café poskytují pohodlný pocit v kombinaci s funkčními vlastnostmi pro všechny outdoorové a volnočasové aktivity.
  • PFC-free: Ekologicky šetrná povrchová úprava bez PCF je udržitelná, vysoce trvanlivá a obnovitelná vodoodpudivá úprava z 60% obnovitelného zdroje. Tkaniny ošetřené PFC fluorouhlovodíky jsou trvanlivé repelenty, suché o 50 % rychleji než neošetřené tkaniny a současně umožňují nezměněnou prodyšnost. Bez PFC, ekologicky šetrné. Obnovitelná vodovzdorná povrchová úprava.
  • Dry Plus Eco: Ekologicky šetrná technologie založená na bázi miDori® – využívá olejů z rostlinných semen. Zajišťuje odvod vlhkosti tak, aby během fyzické aktivity zůstalo tělo v suchu a pohodlí.
  • po - so: 09:00 - 21:00,
    ne: 10:00 - 21:00
  • 724 447 761
  • Sport

Umístění Obchodu

Podlaží

Informace o mapě

Bankomat
Infostánek
Přebalovací pult
dětské hřiště
eskalátor
WC pro tělesně postižené
WC
výtah

Načítání mapy...

2D

×
Show