Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

DEN ZEMĚ – ECCO

Technologie ECCO DriTan™

Technologie DriTan™ snižuje množství vody potřebné pro činění kůží, což umožňuje koželužnám pracovat udržitelnějším způsobem. Technologie DriTan™ ušetří přibližně 20 litrů vody na jeden kus kůže, což představuje více než 25 milionů litrů vody ročně. Tato kůže je navíc co do kvality, vlastností a stability nerozeznatelná od té tradičně vyčiněné.

 

ECCO Tannery bags

Ze zbytkových usní vyrábíme skvělé shopperky (tzv. ECCO Tannery Series), abychom zužitkovali maximum našich materiálů. Jsou dostupné v mnoha zajímavých barvách i strukturách ve vybraných kamenných prodejnách. Tyto originální tašky dokazují závazek naší společnosti k inovacím, ale i k udržitelnosti v oblasti výroby a jsou určeny pro ty, kteří se zajímají nejen o styl, ale i o hodnoty a právě udržitelnost jim není cizí.

 

ECCO Street Tray

V nové jarní kolekci ECCO najdete tenisky ECCO STREET TRAY, které byly vyrobeny s řemeslnou pečlivostí a ohledem na udržitelnost. Některé modely jsou z usní vyrobených revoluční metodou ECCO DriTan™, která snižuje množství vody a chemických látek v procesu činění. Při výrobě našich podešví bylo deset procent odpadových pryžových materiálů zrecyklováno a využito pomocí technologie ECCO TRAYTECH™, abychom zajistili plynulý pohyb.

 

Přípravky pro péči o obuv Clean, Care & Protect

Péče o obuv ECCO zahrnuje 3 kroky – čištění, péči a ochranu. Přípravky pro tento proces byly vyvinuty speciálně pro naši obuv a rovněž na ní i pečlivě testovány. CCP produkty jsou vyvinuty na základě obdobných technologií jako obličejová kosmetika. Jsou 100% bez PFC a aerosolů a většina jich je vyrobena na vodní bázi tak, aby byly bezpečné pro koncového zákazníka i přírodu.

  • po - so: 09:00 - 21:00,
    ne: 10:00 - 21:00
  • 469 800 223
  • Boty, tašky, doplňky

Umístění Obchodu

Podlaží

Informace o mapě

Bankomat
Infostánek
Přebalovací pult
dětské hřiště
eskalátor
WC pro tělesně postižené
WC
výtah

Načítání mapy...

2D

×
Show