Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

MICHAEL FLATLEY’S LORD OF THE DANCE

News date: 2 listopadu 2022

Lord of the Dance oslavují 25 let od svého založení velkolepým světovým turné. Česká republika přivítá jejich jubilejní taneční show 1. 12. v pardubické enteria areně.

 

Lord of the Dance se stali světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením všech dob. Dosud je v 60 zemích na 5 světových kontinentech zhlédlo neuvěřitelných 60 milionů diváků! Michael Flatley po celá léta – i když již později sám aktivně nevystupoval – dohlížel velmi přísně na kvalitu pódiového zpracování, choreografie i výběr samotných tanečníků.

 

Jubilejní evropské turné představí inovovanou verzi slavné show. Kromě nových kostýmů, skvělých speciálních efektů a rokenrolového světelného designu slibuje nadšený autor i nová taneční čísla a hudbu, to vše pod názvem Lord of the Dance: 25 Years of Standing Ovation, tedy 25 let ovací ve stoje.

 

Sám Flatley k tomu dodává: „Nemůžu se dočkat, až se Lord of the Dance vrátí v roce 2022 na evropská pódia. Mám pocit, že to bude nejdůležitější turné v naší 25leté historii! Umění je nenahraditelné. Doufám, že lidem zlepšíme náladu a vrátíme úsměv do tváří.“. Michael Flatley dál následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek.

 

Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal a Turistické informační centrum Pardubice. Více informací najdete na webu www.79promotion.cz.