stř: 09:00 - 21:00 en

Foodcourt, kavárny a restaurace: OTEVŘENO

Datum zprávy: 23 září 2020

Vážení návštěvníci obchodního centra,

rádi bychom Vás informovali, že od 14. října jsou naše restaurace, food court a kavárny otevřeny v režimu „výdejních okének“. Nabízí pouze jídlo na odnos s sebou, konzumace na místě není možná.

 

Vzhledem k tomu, že bezpečnost je pro nás prioritou, respektujte prosím bezpečnostní opatření a dodržujte následující pravidla:

 

   

Roušky

Vstupujte do pasáže i jednotlivých stravovacích zařízení pouze s rouškou zakrývající ústa i nos.  Při dalším pohybu pasáží či v rámci stravovacího zařízení, opět použijte roušky či jiné prostředky k zakrytí horních cest dýchacích. Do prostoru obchodního centra vstupujte po dvou osobách, výjimky více osob jsou uděleny pouze pro rodiny.

 

 

 

Ruce

Při vstupu do obchodního centra si vydezinfikujte ruce. Stojany s dezinfekčním přípravkem najdete u vstupů a u jídelní části za dětským koutkem.

 

 

Rozestupy

Při procházení prostorem dodržujte 2m rozestupy. To se netýká členů rodiny nebo lidí, se kterými jste k nám přišli.

 

 

 

 

Buďte nápomocní ostraze i zaměstnancům jednotlivých prodejen a dbejte prosíme jejich pokynů.

 

 

 

 

   Kde je možné platit kartou, prosím využijte možnost bezhotovostní platby.

 

 

Úklidová služba zvýšila četnost úklidů a desinfikuje společné prostory několikrát denně. Naše vzduchotechnika neustále přináší čerstvý vzduch do prostor obchodního centra. Věříme, že společně situaci zvládneme.

 

Děkujeme za pochopení.