Masarykovo náměstí 2799 Pardubice

Parkování

Modernizace parkovacího systému v Paláci Pardubice

 Palác Pardubice zmodernizoval parkovací systém pro své zákazníky. Nově je usnadněn odjezd z parkoviště, a to nejenom díky novému automatu, který umožní platbu parkovného i bezkontaktní kartou. Návštěvníci mohou nadále pohodlně využívat více než 500 parkovacích míst s hodinou parkování zdarma, kterou mají možnost prodloužit o další dvě hodiny při nákupu nad 100 Kč na infostánku. Parkovací řád zůstává beze změn.

Nově můžete zaplatit parkovné u parkovacích pokladen. Nový automat nabízí rychlé vyřízení platby. Také nabízí možnost pohodlně zaplatit platební kartou. Ceník parkování zůstává stejný. Jak jsou již zákazníci zvyklí, Palác Pardubice nabízí více než 500 parkovacích míst a první hodinu parkování zdarma. V případě, že za nákup v obchodním centru zaplatíte minimálně sto korun, ponechejte si doklad a parkování zdarma si budete moci prodloužit o další dvě hodiny. Jestli míříte do kina na film, nezapomeňte si s sebou vzít parkovací lístek. Na pokladně kina vám ochotný personál rovnou prodlouží parkování zdarma o dvě hodiny. Kdyby vám celkové tři hodiny parkování zdarma nestačily, každá další započatá hodina vychází jen na 30 Kč.

Jak pracovat s parkovací pokladnou? Není to vůbec nic složitého. Nové automaty, které jsou k dispozici pro zaplacení parkování, mají displej, který vás jasně navede. Po předložení vašeho parkovacího lístku dostanete na výběr z několika způsobů platby za parkování. Automat samozřejmě přijímá jak mince, tak bankovky, a nově je také vybavený možností zaplatit platební kartou. Tu můžete buď klasicky vložit a zadat PIN, anebo v případě bezkontaktní karty stačí kartu přiložit k automatu. Tím bude vaše parkování vyřízené.

Díky novému kamerovému systému, který dokáže rozpoznat SPZ auta, se navíc zrychlí odjezd z parkoviště. Nemusíte již vkládat parkovací lístek do turniketu, stahovat kvůli tomu okénko u auta a čekat. Automatizovaný kamerový systém vás v případě, že máte parkování zaplacené či validované z infostánku, sám pustí.

Ceník parkovného

  • 1 HODINA  – zdarma
  • každá další započatá hodina – 30 Kč
  • 2 až 3 HODINY zdarma při nákupu v OC Palác Pardubice nad 100 Kč a předložení platné účtenky z téhož dne – lístek nutno prodloužit na Infostánku obchodního centra.

Po zaplacení opusťte parkoviště do 15 minut.

Více informací naleznete na Parkovací řád Paláce Pardubice.