stř: 09:00 - 21:00 en

Dočasná bezpečnostní opatření

Datum zprávy: 23 září 2020

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás touto cestou informovali, že hlavním cílem je chránit zdraví našich zákazníků i zaměstnanců a dopřát Vám klidné a bezpečné nakupování. Prosíme, buďte stále nápomocní ostraze i zaměstnancům jednotlivých prodejen a dbejte jejich pokynů.

 

Z důvodů mimořádných nařízení je zakázáno konzumovat při průchodu pasáží, ke konzumaci zde zakoupených potravin využijte prostor food courtu nebo kaváren.

 

Restaurace, kavárny a food court

 

Prosíme vás o spolupráci při dodržování zásad opravňujících vás k využívání vnitřních prostor našich restaurací, kaváren či food courtu:

 

  • zkontrolujte, že máte platné dokumenty, opravňující vás ke vstupu (tzn. potvrzení o negativním testu, o vakcinaci nebo o prodělané nemoci, jak určuje platné mimořádné usnesení.)
  • po příchodu se usaďte na volné místa, nepoužívejte ta, kde je uvedena poznámka BLOKOVÁNO
  • ochranné pomůcky dýchacích cest si sundejte až u stolu
  • používejte dezinfekci na ruce
  • dodržujte 1,5m rozestupy ve společném prostoru provozovny a respektujte pokyny obsluhy.

 

Prosíme vás o spolupráci ve smyslu dodržování následujících pravidel v dalších prostorech centra:

 

 

Respirátory

Vstupujte do pasáže a jednotlivých obchodů pouze s respirátorem zakrývajícím ústa i nos. Doporučujeme respirátor FFP2.

 

 

 

 

 

Ruce

Při vstupu do obchodního centra si vydezinfikujte ruce. Stojany s dezinfekčním přípravkem najdete u vstupů a u jídelní části za dětským koutkem.

 

 

 

 

 

 

Rozestupy

Při procházení pasáží dodržujte 1,5m rozestupy. To se netýká členů rodiny nebo lidí, se kterými jste k nám přišli nakupovat.

 

 

 

 


Omezení počtu nakupujících

Při vstupu do prodejen dodržujte pokyny personálu či informačních sdělení, stanoví, kolik zákazníků se v prodejně může pohybovat v danou chvíli.

 

 

 

Úklidová služba zvýšila četnost úklidů a desinfikuje společné prostory několikrát denně. Naše vzduchotechnika neustále přináší čerstvý vzduch do prostor obchodního centra. Věříme, že společně situaci zvládneme.

 

Pardubická Střední průmyslová škola chemická se může pyšnit svou vlastní desinfekcí dle receptury Světové zdravotnické organizace (WHO). 500 litrů desinfekce škola poskytla obchodnímu centru PALÁC Pardubice. Teď SPŠCH  prodává desinfekci i veřejnosti. Pořídit jí můžete za velmi příznivou cenu přes objednávkový formulář na stránkách školy, ať jste soukromá osoba či ekonomický subjekt. K vyzvednutí je pak následně přímo ve školních prostorách.

 

Přejeme Vám příjemné nákupy.
PALÁC Pardubice