úte: 09:00 - 21:00 en

Desinfekce pro návštěvníky Paláce Pardubice

Datum zprávy: 8 června 2020

Pardubická Střední průmyslová škola chemická se může pyšnit svou vlastní desinfekcí dle receptury Světové zdravotnické organizace (WHO). 500 litrů antibakteriálního gelu škola poskytla obchodnímu centru Palác Pardubice. Ten desinfekci nabízí ve stojanech svým zákazníkům a dále využije i pro desinfekci ploch jako jsou například stoly a židle ve food courtu.

Spolupráce Střední průmyslové školy chemické v Pardubicích a obchodního centra Palác Pardubice podpoří zvýšené hygienické standardy v obchodním centru. Spolupráce začala poskytnutím celých 500 l desinfekce anti-COVID pro potřeby Paláce Pardubice. Obchodní centrum s místní školou však bude spolupracovat nadále. Vyrobená desinfekce splňuje požadavky přesné receptury vydané Světovou zdravotnickou organizací (WHO) pro co nejvyšší účinnost.

„Této spolupráce si velmi vážíme. Zdraví zákazníků i zaměstnanců je pro nás na prvním místě a věříme, že prevence je to nejlepší, co můžeme udělat. Antibakteriální prostředek bude k dispozici našim zákazníkům ve stojanech rozmístěných po obchodním centru. Dále jej má k dispozici i naše úklidová služba, která ji využije na plochy jako jsou madla či stoly a židle ve food courtu sloužících pro naše návštěvníky,“ přibližuje Jana Kocandová, Marketing Coordinator Paláce Pardubice.

Střední průmyslová škola chemická v Pardubicích prodává desinfekci i veřejnosti. Pořídit jí můžete za velmi příznivou cenu přes objednávkový formulář na stránkách školy, ať jste soukromá osoba či ekonomický subjekt. K vyzvednutí je pak následně přímo ve školních prostorách.