Palác Pardubice:
Po - So: 9:00 - 22:00; Ne: 10:00 - 22:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00
Kavárny a Food court (jídelní kout):
Po - So: 9:00 - 22.00; Ne: 10:00 - 22:00
Novinky

Pardubické kulturní menu – květen

Pardubické kulturní menu – květen

AVENGERS: ENDGAME

Kdy: celý květen

Kde: PALÁC Pardubice, kino Cinema City

Čekání je u konce, vrchol marvelovské ságy je konečně tady. Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Vyrazte si na do kina na jeden z nejočekávanějších snímků letošního roku. Vstupenky si pohodlně rezervujte online 🙂

 

KOUZELNICKÁ PŘEDSTAVENÍ

Kdy: každou květnovou sobotu

Kde: Muzeum kouzel Pardubice

Vítejte v pardubickém světě magie! Nechte se okouzlit uměním oblíbených mágů. Zábavný program pro děti i dospělé je ideální příležitostí, jak aktivně strávit sobotu s celou rodinou.

18. května navíc můžete navštívit Interaktivní výstavu hlavolamů s doprovodným kouzelnickým programem, která se díky velkému zájmu koná už potřetí. Vykouzlete si super rodinnou sobotu – vstupenky na představení si můžete rezervovat online.

 

 

SOUTĚŽ O 100 000 Kč NA NÁKUPY S PALÁCEM PARDUBICE

Kdy: právě teď až do 22. května

Kde: PALÁC Pardubice

Rozdělte si 100 000 Kč na nákupy s PALÁCEM Pardubice! Naše dárková karta je zpět a s ní i soutěž pro vás, naše zákazníky. Až do 22. května můžete vyhrát každý den DÁRKOVOU KARTU v hodnotě 3 500 Kč.

Stačí nakoupit v PALÁCI Pardubice a zaregistrovat účtenku do soutěže přes náš soutěžní formulář. Chcete vědět, jak zvýšit šanci na výhru? Podívejte se sem.

 

 

DĚTSKÝ DEN S ATLETIKOU

Kdy: středa 8. května, 9.00-14.00

Kde: Městský atletický stadion na Dukle, Pardubice

Máte doma malé sportovce nebo chcete zvýšit zájem dětí o atletické sportovní vyžití? Vyrazte ve středu 8. května na městský atletický stadion. Po veleúspěšném loňském ročníku si děti i letos mohou vyzkoušet řadu disciplín: sprint, překážky, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí, hod diskem, kladivem, oštěpem (raketkou), opičí dráha, střelba na basketbalový koš, házení na cíl a spousta dalších.

Snaživí sportovci dostanou lákavé odměny a pro všechny účastníky bude připraven bohatý kulturní program. Sportu zdar!

 

 

 

PARDUBICKÝ MAJÁLES

Kdy: 17. a 18. května

Kde: Cihelna Pardubice

Uprostřed května nás čekají dva dny zábavy na třech pódiích! V pátek a sobotu 17. a 18. května ožije Cihelna Pardubice nabitou kulturní a hudební produkcí. Můžete se těšit na nejzářivější hvězdy českého hudebního nebe. Vystoupí např. EDDIE STOILOW, MANDRAGE, MIRAI, SEBASTIAN, WOHNOUT, XINDL X a celá řada dalších.

Sledovat náš Instagram se vyplatí! Soutěžili jsme o dvě vstupenky na tradiční majálesové veselí.

 

 

 

AVIATICKÁ POUŤ 2019

Kdy: 1. a 2. června

Kde: Letiště Pardubice

Velkoprostorové divadlo na zemi i ve vzduchu, ukázky z dějin aviatiky a slavné válečné scény, nejlepší piloti a slavná letadla. Tušíte správně, blíží se Aviatická pouť! I letos na Letišti Pardubice uvidíte velkolepou leteckou show, kde nebudou chybět pyrotechnické efekty, pozemní technika včetně komparsu v dobových kostýmech a uniformách.

Třešničkou na dortu bude akrobacie v podání mistrů světa, pro nejmenší je připraven velký dětský den. Chcete být u toho? Sledujte nás na Instagramu, kde si v polovině května můžete zasoutěžit o vstupenky.

 

 

Datum vložení: 29 března 2019