Palác Pardubice:
Po - So: 9:00 - 22:00; Ne: 10:00 - 22:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00
Kavárny a Food court (jídelní kout):
Po - So: 9:00 - 22.00; Ne: 10:00 - 22:00
Novinky

Pardubické kulturní menu – duben

Pardubické kulturní menu – duben

LOVEní (romantická komedie)

Kdy: právě teď v našem kině

Kde: PALÁC Pardubice, kino Cinema City

Hledá se láska, Zn.: Spěchá! LOVEní je romantická komedie o tom, že lásky je někdy málo a někdy zase moc. Eliška má svatbu, čeká na svůj velký dívčí moment, ale rajské veliké „ano“ nakonec nezazní. Ženich totiž v rozhodující chvíli vezme roha a přímo od oltáře uteče. Co bude dál?

Vyjděte si do kina na film v hlavních rolích s Ester Geislerovou, Jakubem Prachařem, Martinem Písaříkem a Evou Kramerovou. Jaro je přece čas lásky! Vstupenky koupíte pohodlně online nebo na pokladně CinemaCity v PALÁCI Pardubice.

 

PARDUBICKÉ HUDEBNÍ JARO

Kdy: 11. března až 5. května 2019

Kde: Pardubice

41. Mezinárodní festival Pardubické hudební jaro zahájil Slavnostním koncertem 11. března v Sukově síni Domu hudby. Patříte-li mezi milovníky (nejen) klasické hudby, můžete se těšit na další pokračování tohoto hudebního svátku jara, který bude probíhat ještě celý měsíc. A troufáme si říci, že to nejlepší nás teprve čeká!

Vyrazte si třeba na Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers, nebo na slavnostní koncert k 50. výročí Komorní filharmonie Pardubice. Program festivalu a informace o vstupenkách najdete na www.pardubickehudebnijaro.cz.

 

BK JIP PARDUBICE PROTI NYMBURKU a ÚSTÍ n. L.

Kdy: 3. a 6. dubna 2019

Kde: Sportovní hala Dašická, Pardubice

Pardubičtí basketbalisté se momentálně vezou na vítězné vlně. Až na drobné klopýtnutí ve slezském pohraničí, kde Beksa prohrála s Opavou, se jí v posledních utkáních daří bojovnými výkony soupeře přehrávat. Dokáží svěřenci kouče Senderse navázat na pozitivní bilanci a vybojovat další vítězství v nadstavbové části?

Do cesty se jim v domácích zápasech postaví favorizovaný Nymburk a Ústí nad Labem. Přijďte podpořit naše basketbalisty v nejdůležitějších střetnutích sezóny! Vstupenky koupíte online zde.

 

TUBLATANKA / CITRON – SOUBOJ REBELŮ TOUR 2019

Kdy: sobota 13. dubna 2019, 19.00

Kde: hala Ideon, Pardubice

Československé hudební legendy Tublatanka a Citron vyráží po velkolepém úspěchu na druhou část turné Souboj Rebelů po České republice!  Na jaře loňského roku rockové kapely odehrály mimořádně úspěšné turné, na kterém vyprodaly jedenáct hal v České republice. Proto se letos znovu sejdou, aby pokračovaly v tomto fenomenálním úspěchu!

Nenechte si ujít tento poctivý rockový nářez plný energie, který vypukne 13. dubna 2019 v Ideonu Pardubice. Vstupenky koupíte online na www.ticketmaster.cz.

 

VELIKONOČNÍ PŘÍPRAVY S KAROLÍNOU, DOMÁCÍ KUCHAŘKOU

Kdy: čtvrtek 18. dubna 2019, 11.00-17.00

Kde: PALÁC Pardubice

Přijďte se s námi připravit na Velikonoce! Svátky se blíží a tak nastal čas nachystat dobroty, pomlázku, vajíčka a velikonoční dekorace. Karolína, domácí kuchařka, si připravila spoustu inspirace a některé z nich dokonce ochutnáte. Ukážeme si tradiční pletení pomlázek a ozdobíme vajíčka.

Těšit se můžete i na soutěže pro děti, stánky s pamlsky a velikonočním zbožím nebo na kulinářskou show s Karolínou. Na celý program se můžete podívat tady!

 

42. ROČNÍK MEMORIÁLU JOSEFA KŘIVKY

Kdy: čtvrtek 25. dubna 2019, 17.40

Kde: Třída Míru, Pardubice

Ke konci dubna se můžete těšit na jednu z mála možností vidět špičkovou cyklistiku v centru města… A to nikde jinde než u nás v Pardubicích! 25. dubna se na Třídě Míru uskuteční tradiční Memoriál Josefa Křivky. V 17.40 vyjedou do ulic juniorští závodníci, elitní kategorie odstartuje v 19.20.

Přijďte podpořit své favority a užijte si rodinný podvečer v centru našeho krásného města. Všechny informace najdete na adrese www.memorialjosefakrivky.cz.

Datum vložení: 26 února 2019