Palác Pardubice:
Po - So: 9:00 - 22:00; Ne: 10:00 - 22:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00
Kavárny a Food court (jídelní kout):
Po - So: 9:00 - 22.00; Ne: 10:00 - 22:00
Novinky

Pardubické kulturní menu – červenec

Pardubické kulturní menu – červenec

LÉTOFEST

Kdy: pátek 12. a sobota 13. července

Kde: Dostihové závodiště Pardubice

Jeden z nejoblíbenějších letních open air festivalů Létofest míří do Pardubic. Dvoudenní akce nabídne na dvou pódiích to nejlepší z české hudební scény. Vystoupí třeba Xindl X, Mandrage, Monkey Business, Marek Ztracený, Lenny, Divokej Bill a řada dalších.

Létofest je rodinný festival, takže děti vezměte s sebou! Pořadatelé pro ně připravili speciální dětský program, i ti nejmenší se pobaví stejně dobře jako vy. Vstupenky si můžete pohodlně koupit online.

 

LETNÍ VÝPRODEJ V PALÁCI PARDUBICE

Kdy: po celý červenec

Kde: PALÁC Pardubice

Odjíždíte na dovolenou a potřebujete dokoupit oblečení, sportovní výbavu nebo třeba hračky pro děti? V PALÁCI Pardubice už odstartovaly letní výprodeje a vy máte ideální příležitost výhodně nakoupit.

V prodejnách Blažek nebo A3 SPORT dostanete slevu až 70 %, v Promod a TimeOut zlevnili až o 50 % a v letním výprodeji v Tommy Jeans nakoupíte až o 30 % levněji. Nové slevy přibývají každý den, sledujte naše speciální nabídky a vyrazte k nám na nejvýhodnější letní nákupy.

 

CZECH OPEN – FESTIVAL ŠACHU A HER

Kdy: 11. až 28. července

Kde: Pardubice

Druhá polovina července bude v Pardubicích tradičně patřit mezinárodnímu festivalu šachu a her. Větší šachový festival nikde na světě nenajdete! Kromě šachu se festival skládá z několika desítek turnajů v různých hrách – např. bridž, scrabble, mariáš, piškvorky, poker, sudoku a luštění křížovek.

Turnaje a soutěže můžete zdarma navštívit, nebo se rovnou zúčastnit. Letos nás čeká jubilejní 30. ročník a to už je pořádný důvod strávit s rodinou zábavný den plný her a soutěží. Všem odvážlivcům držíme palce!

 

PARDUBICKÉ LETNÍ KINO

Kdy: každý den po celé léto

Kde: na břehu Labe u mostu Pavla Wonky

Největší letní kino ve střední Evropě zahajuje už 14. sezónu. Přijďte si užít neopakovatelnou atmosféru do večerního biografu pod hvězdnou oblohou. Promítání začíná každý den ve 21.30 a vstupné je tradičně zdarma.

Nabídka filmů je velmi pestrá – vidět můžete oblíbenou letní klasiku, nejnovější české snímky, ale i pohádky a rodinné filmy. Pohádkový festival potěší každé pondělí i nejmenší diváky; čtvrtky pak patří Festivalu Juraje Herze. Podívejte se na celý program na Facebooku Pardubického letního kina Pernštejn.

 

NOSTALGICKÉ LINKY 51 A 52

Kdy: neděle 7. července, neděle 28. července

Kde: Pardubice

Také s nostalgií vzpomínáte na časy, kdy naše město brázdily kulaté červené trolejbusy a autobusy? Pak vás určitě potěší nostalgické linky, které Dopravní podnik vypravuje o letních nedělích.

Nechte se provézt ulicemi Pardubic v krásných a stylových historických vozech. Jízdní řády autobusu a trolejbusu na nostalgických linkách najdete na stránkách DPMP.

 

Datum vložení: 25 května 2019