Palác Pardubice:
Po - So: 9:00 - 22:00; Ne: 10:00 - 22:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00
Kavárny a Food court (jídelní kout):
Po - So: 9:00 - 22.00; Ne: 10:00 - 22:00
Novinky

Pardubické kulturní menu – březen

Pardubické kulturní menu – březen

JAK VYCVIČIT DRAKA 3

Kdy: v kinech od čtvrtka 21. února 2019

Kde: PALÁC Pardubice, kino Cinema City

Dlouho jste čekali na film, který si užije celá rodina? Pak si rozhodně nenechte ujít pokračování oblíbeného animovaného filmu Jak vycvičit draka. Série je zárukou super zábavy a ani třetí díl není výjimkou. Děti se budou culit od začátku do konce a rodiče nepřijdou zkrátka.

Těší se na vás mladý náčelník Škyťák s kamarádkou Astrid, okřídlený parťák Bezzubka nebo rozkošná bílá dračice Bleskoběska. Najdou společně úkryt před nebezpečím, které se řítí na jejich ostrov Blp?

Vyrazte si na rodinné odpoledne do kina. Vstupenky si pohodlně rezervujte online 🙂

 

LORD OF THE DANCE – DANGEROUS GAMES

Kdy: neděle 3. března 2019, 19.00

Kde: ČSOB Pojišťovna ARENA

Famózní a nedostižní Lord Of The Dance přijíždí do Pardubic s dechberoucím tanečním vystoupením. Necháte se uchvátit fantastickým příběhem, který opakovaně zvedá publikum ze židlí?

♡ LÁSKYPLNÝ DIVADELNÍ BÁL 

Kdy: pátek 1. března

Kde: Městské divadlo Pardubice

Východočeské divadlo Pardubice si pro vás připravilo vskutku noblesní kulturní událost – Láskyplný divadelní bál. Vygruntované a slavnostně rozsvícené divadlo se v podvečer 1. března promění v taneční sál.

Ples se ponese v duchu romantické komedie Zamilovaný Shakespeare. Uvidíte ukázky ze StarDance v podání J. Dvořáka a L. N. Návorkové, předtančení TK Chvaletice, mistrů ČR ve standardních formacích, vystoupení vicemistrů světa 2018 v latinsko-amerických tancích J. Bělohlávka a J. Boháčové a mnoho dalšího. Chybět nebude ani tradiční přehlídka divadelních kostýmů a bohatá tombola.

Hoďte se do gala a dovolte si malé společenské povyražení!

 

DYNAMO PARDUBICE – MOUNTFIELD HK

Kdy: pátek 8. března 2019, 18.00

Kde: ČSOB Pojišťovna ARENA

Konec sezóny je tady! V posledním zápase základní části Tipsport extraligy přivítáme na domácím ledě sousedy z Hradce Králové. Podaří se nám v derby zaplnit hlediště a vyhecovat naše hokejisty ke skalpu největšího ligového rivala? Máme šanci srovnat vzájemnou letošní bilanci na 2:2 a takový zápas byste si neměli nechat ujít.

Kupte si vstupenky online a vyrazte s rodinou na hokej!

 

KOUZELNICKÉ VYSTOUPENÍ PAULA MERILDA

Kdy: sobota 9. března 2019, 13.00

Kde: Muzeum kouzel Pardubice

Vstupte do světa kouzel a magie a nechte se unést uměním oblíbeného kouzelníka Paula Merilda. Zábavný program pro děti i dospělé je ideální příležitostí, jak aktivně strávit sobotní odpoledne s celou rodinou.

Děti se mohou účastnit jednotlivých kouzelnických čísel a vyzkouší si i divadelní improvizaci. Přesvědčte se, jestli vám doma nevyrůstá nadaný kouzelnický učeň 🙂 Vstupenky na představení si můžete rezervovat online.

 

FENOMÉN ELEKTRONICKÝCH SPORTŮ

Kdy: pátek a sobota 22.-23. března 2019

Kde: PALÁC Pardubice

Patříte mezi fanoušky elektronických sportů? Zapište si do diáře termín 22.-23. března. Připravujeme pro vás nabitou dvoudenní akci zaměřenou počítačový gaming.

Můžete se těšit na účast infuencerů, cosplayerů, volně přístupnou gaming zónu a možnost si zdarma zahrát a zúčastnit se soutěží Fortnite a Fifa.

Už brzy odtajníme další informace na této speciální stránce. Nezapomeňte nás sledovat!

Datum vložení: 17 února 2019