úte: 09:00 - 21:00 en

Duch Vánoc objeven v Costa Coffee

Duch Vánoc objeven v Costa Coffee

Vůně dokáže až magickým způsobem vyvolat vzpomínku, která je zasunutá hluboko v paměti. Také vám stačí letmý závan vůně perníku, skořice, horké čokolády a vybaví se vám Vánoce? Přivolejte si je voňavými kávovými nápoji a stylovými kelímky z nové zimní série Costa Coffee. Společně s dezerty vám to půjde skoro samo.

Perníkové caffè latte
Perníkové caffè latte není ve vánoční nabídce žádným nováčkem. Pro kávu s našlehaným mlékem, sirupem s chutí perníku a šlehačky sáhne každý, kdo věří v ducha Vánoc. Může za to snad voňavé koření nebo malý vánoční perníček posazený do sněhové čepice ze šlehačky? Nevíme. Čím jsme si ale jisti, je to, že pro Perníkové latte se vrátíte minimálně ještě jednou. Je totiž pohádkově kouzelné.

Irish style caffè latte
Latte s irským krémem je NOVINKA mezi zimními kávovými nápoji. Láká kombinací lahodné kávy, smetany a chutí irské whiskey, která je nahrazena voňavým sirupem. Ten kávě propůjčí lehkou pikantnost a vůni dálek. Tento nápoj doporučujeme servírovat se šlehačkou, čokoládovým posypem a zlatou hvězdičkou z bílé čokolády. Pak bude zážitek dokonalý.

Oříškovo-čokoládové caffè latte
Caffè latte má tolik tváří! V zimě vám nastaví tu oříškovo-čokoládovou. Sametový nápoj je připravený z espressa a teplého mléka. Je doplněný lískovo-oříškovým sirupem, omáčkou z pravé belgické čokolády a kopečkem šlehačky. Na závěr přikouzlí barista křupavé kousky sušenek obalené v mléčné čokoládě a zlaté barvě.

Višňová horká čokoláda pro zimu jak stvořená
Také jste jako malí chodili tajně do spíže ulamovat čokoládu? Višňová horká čokoláda vás vrátí do dětství a pochutnají si na ní malí i ti dospělí. Teplý, sametový nápoj je doplněný višňovým sirupem, višňovou polevou a šlehačkou ozdobenou čokoládovými hoblinkami z pravé belgické čokolády. Pro zimu jak stvořené, co myslíte?

Vánoční pohoda
Alespoň jednou za rok se přeneste do bezstarostných okamžiků. Setkejte se s přáteli, kupte si něco hezkého, kochejte se pohledem na padající sníh. Přesně od toho jsou tady Vánoce. A aby byly ještě sladší, voňavější a radostnější, zpříjemněte si je nějakou vánoční specialitou ke kávě. Jestli jste vánočním klasikem, zakousněte se do koláčku z lineckého těsta plněného ovocnou náplní. Bude chutnat jako od babičky. Koláček s vykrojenou hvězdou vám splní přání, stejně jako ta padající hvězda na noční obloze. Pokud raději ke kávě něco čokoládového, tak pak jedině čokoládový muffin s pomerančovo-čokoládovou náplní, čokoládovou polevou a čokoládovým kouskem ve tvaru pomeranče na povrchu. V tomto případě není čokolády nikdy dost.
A co pro děti? Některé si přejí pod stromeček namísto psa či křečka medvídka. A to jim můžete snadno splnit. Objednejte jim babyccino (našlehané mléko) a k tomu malý dort z kakaového těsta s cukrovou polevou ve tvaru medvídka. A dejte si s nimi. O Vánocích je to dovolené.

Více na www.costa-coffee.cz.

Vůně vánoční kávy
Přivolejte si ducha Vánoc kávovými nápoji a kelímky ze zimní série Costa Coffee. Perníkové caffè latte s panem „Perníčkem“ nechybí ani letos, novinkou je Irish style caffè latte. V zimě vás zahřeje Višňová horká čokoláda nebo Oříškovo-čokoládové caffè latte. Nezapomeňte na dezert, o Vánocích je vše dovoleno. Více na www.costa-coffee.cz.

Trvání speciální nabídky: 07.11 - 24.12

  • po - so: 09:00 - 21:00,
    ne: 10:00 - 21:00
  • F600BB67-42E0-41DA-810D-8131CD1E3618 Created with sketchtool. 739 542 445

Umístění Obchodu

Patro

Informace o mapě

Bankomat
Infostánek
Přebalovací pult
dětské hřiště
eskalátor
WC pro tělesně postižené
WC
výtah

Zobrazit vše